środa, 10 grudnia 2025 02:31
Reklama

Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Policjanci z komisariatu w Cedrach Wielkich zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. 21-latek ponadto był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.
  • Źródło: KWP Gdańsk
Policjanci zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Źródło: KWP Gdańsk

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Cedrach Wielkich zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców Gminy Cedry Wielkie może posiadać przy sobie narkotyki. Ponadto mężczyzna figurował w systemach informatycznych jako osoba poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania celem zatrzymania i doprowadzenia do prokuratury i wydania decyzji o ekstradycji. Mężczyzna był poszukiwany przez organy ścigania z Czech w związku z postępowaniem w zakresie nieprawidłowości w odprowadzaniu akcyzy i podatku vat podczas obrotu paliwem.

Policjanci ustalili gdzie przebywa 21-latek, o którym mowa wyżej i w środę 26 października zatrzymali go. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki-marihuanę. Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu.

Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków.

Następnie mężczyzna został przewieziony do prokuratury, w celu przeprowadzenia kolejnych czynności w związku z Europejskim Nakazem Aresztowania.

Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1012 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama