niedziela, 15 marca 2026 08:02
Reklama

20.02.2023 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować

Są dni kiedy człowiek ma czas wolny i nie wie jak go spożytkować tak, aby dzień nie zyskał łatki zmarnowanego i z tego powodu pojawia się ten artykuł który podpowie w jaki sposób można ten dzień spędzić.
20.02.2023 Każdy dzień jest dobry żeby coś uczcić albo świętować

Autor: pixabay.com

20 lutego jest 51 dniem roku i zarazem jest częścią 8 tygodnia w roku 2023.

Słońce wzeszło o godz.: 6:42, zachód o godz: 16.56. Dzisiejszy dzień jest krótszy od najdłuższego o 6 godz. i 32 min.,  a dłuższy od najkrótszego o 2 godz. i 32 min.

20 lutego imieniny obchodzą: 

Amata, Aulus, Eleuteria, Eleuteriusz, Elżbieta, Euchariusz, Euchary, Eustachia, Eustachiusz, Eustachy, Falkon, Hiacynta, Jan, Julia, Leon, Leona, Lubomir, Ludomir, Ludomił, Nila, Nilus, Peleusz, Serapion, Siestrzewit, Sylwan, Ulryk, Zenobia, Zenobiusz.

Śledzik przypada we wtorek 20 lutego, a Środa Popielcowa 21 lutego 2023 r.  Święta Wielkanocy - Zmartwychwstanie Pańskie święto upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa w 2023 roku przypada na 9 kwietnia (niedziela) i 10 kwietnia (poniedziałek - Śmigus Dyngus).

20 lutego br. nietypowymi wydarzeniami są:

  • Światowy Dzień Sprawiedliwości Społecznej
     

Drogi Czytelniku, jeśli masz pomysł odnośnie propozycji albo co miałoby się pojawić w "Ważne w Kalendarzu" - napisz komentarz lub napisz maila na [email protected] Życzymy udanego dnia!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama