sobota, 6 grudnia 2025 12:14
Reklama

Dwukrotnie ukradła z domu rodzinnego i sprzedała w lombardzie robota kuchennego

W środę kryminalni zatrzymali 18-latkę, która dwukrotnie ukradła z domu rodzinnego wielofunkcyjnego robota kuchennego o wartości 2 tys. zł i dwukrotnie sprzedała go do lombardu. Za drugim razem policjanci zabezpieczyli ukradziony sprzęt, a młoda kobieta usłyszała dwa zarzuty kradzieży.
Dwukrotnie ukradła z domu rodzinnego i sprzedała w lombardzie robota kuchennego

Autor: KPP Tczew

29 listopada tego roku kryminalni z tczewskiej komendy zatrzymali i przywieźli do jednostki Policji 18-latke podejrzaną o kradzież wielofunkcyjnego robota kuchennego. Właściciel oszacował wartość sprzętu na kwotę 2 tys. zł. Jak ustalili policjanci, młoda kobieta dwukrotnie zabrała z domu rodzinnego robot i dwukrotnie sprzedała go w lombardzie. Za drugim razem zawiadomieni o kradzieży policjanci zabezpieczyli ukradziony sprzęt w jednym z komisów w Tczewie. Sprzęt wrócił już do właściciela, a 18-latka usłyszała dwa zarzuty kradzieży.

Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mieszkanki Tczewa zadecyduje sąd.

 

KPP Tczew


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama