sobota, 31 stycznia 2026 16:54
Reklama
Reklama

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO IGORA HORBALA

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie poszukują zaginionego IGORA Horbal. 22-latek w dniu 3 czerwca 2024r. około godziny 15:00 wyszedł z miejsca swojego zamieszkania w Kwidzynie i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.
  • Źródło: KPP Kwidzyn
POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO IGORA HORBALA

Źródło: Policja

Informacje o Igorze Horbal:

  • Zaginiony ma ok.168-170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy koloru blond do ucha, oczy niebieskie.
  • Cechy charakterystyczne: tatuaż na lewym nadgarstku w kształcie cyfry „6”
  • W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem z twarzą „obcego”, czarne długie spodnie typu joggery, plecak w lamy koloru różowego.

Ostatni raz był widziany na terenie stacji PKP w Tczewie (tunel), gdzie prosił przechodniów o pieniądze na zakup biletu do Berlina.

Osoby posiadające wiedzę na temat zaginionego proszone są o kontakt z kwidzyńską jednostką Policji pod numerem: 47 74 29 222 lub numer alarmowy 112

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 20 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama