sobota, 31 stycznia 2026 15:05
Reklama
Reklama

PILNE: Nastolatek brutalnie pobity na boisku szkolnym. Przyleciał śmigłowiec LPR

Dziś po godzinie 15 na boisku szkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Zblewskiej doszło do brutalnego pobicia nastoletniego chłopaka. Na miejsce wezwano Policję oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że sprawcy mieli dokonać pobicia nieletniego za pomocą metalowych pałek teleskopowych, byli zamaskowani. Śledczy obecnie pracują nad ich zatrzymaniem.
PILNE: Nastolatek brutalnie pobity na boisku szkolnym. Przyleciał śmigłowiec LPR
fot. JT

Do pobicia doszło po godzinie 15 na boisku szkolnym przy ulicy Zblewskiej. Na miejsce niezwłocznie skierowano Policję oraz służby medyczne. Jak potwierdził asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, pobity został 17-letni chłopak, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie śledczy ustalają bliższe okoliczności tego zdarzenia i pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawców tego bulwersującego czynu. 

Jak ustaliła Gazeta Kociewska, sprawców miało być kilku, byli zamaskowani. Swoją ofiarę mieli bić za pomocą metalowych pałek teleskopowych. 

Pomocy poszkodowanemu udzielili policjanci oraz strażacy. Na miejsce wezwano także załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Przypomnijmy, że do podobnych zdarzeń dochodziło już w niedalekiej przeszłości na terenie naszego miasta. W 2022 roku grupa nastolatków, również za pomocą pałki teleskopowej, brutalnie pobiła na Piekiełkach swojego rówieśnika. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: -7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rolTreść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniuAutor komentarza: Bob sandersTreść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kinaŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogachTreść komentarza: To szkoda że zamykają kinoŹródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama