piątek, 5 grudnia 2025 08:41
Reklama

Kierujący oplem nie zachował ostrożności... Kraksa trzech aut

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Dwie osoby trafiły do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Apelujemy o rozsądek.
Kierujący oplem nie zachował ostrożności... Kraksa trzech aut

Autor: Archiwum

Do zdarzenia doszło 5 grudnia około godz. 16.00 w Goraju (gm. Sztum). Jak ustalili funkcjonariusze sztumskiej drogówki, 83-letni kierujący oplem nie zachował ostrożności i uderzył w stojącego hyundaia, który następnie uderzył w poprzedzającą skodę. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala.

Policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, bowiem najechanie na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.


KPP Sztum


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama