piątek, 5 grudnia 2025 08:03
Reklama

Miłośnicy szydełkowania z prezentami odwiedzili malborską porodówkę

Ekipa miłośników szydełkowania z Malborka, obecnie działająca pod nazwą "Szydełkary i Włócznicy", wraz z dyrekcją Miejskiej Biblioteki Publicznej w Malborku oraz Burmistrzem Miasta Malborka odwiedziła 1 kwietnia oddział położniczy malborskiego szpitala.
  • Źródło: UM Malbork
Miłośnicy szydełkowania z prezentami odwiedzili malborską porodówkę

Podczas wizyty najmłodsi mieszkańcy Malborka oraz ich mamy otrzymali ręcznie wykonane na szydełku buciki, co wywołało wiele wzruszeń i radości.

Zaskoczenie u odwiedzających budziły warunki panujące obecnie na oddziale – pojedyncze sale, wyjątkowe aranżacje tematyczne, takie jak sala boho czy marynistyczna, a także udogodnienia, w tym aromaterapia, specjalistyczne wanny, automatyczne łóżka oraz osobne łazienki w każdej sali. Wszystko to w połączeniu z profesjonalną opieką medyczną tworzy przyjazne środowisko dla przyszłych mam.

Wszystkich chętnych do nauki szydełkowania oraz udziału w przyszłych projektach "Szydełkary i Włócznicy" zapraszają do Mediateki w każdą sobotę o godzinie 10:00.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama