piątek, 5 grudnia 2025 08:06
Reklama
Dni Ziemi Sztumskiej 2025

Dni Ziemi Sztumskiej 2025: Święto urodzin miasta z koncertami, atrakcjami i magicznym lunaparkiem

W ostatni weekend, w dniach 5-7 września br. Sztum obchodził swoje urodziny za sprawą Dni Ziemi Sztumskiej. Przygotowano szereg atrakcji dla mieszkańców. Był wielki tort serwowany przez burmistrza Sztumu Bartosza Mazerskiego oraz grochówka. Mimo deszczu odbyła się także tradycyjna parada motocyklistów. Obok kiermaszu książek, kina 4D i smacznego jadła, kluczowe były także koncerty.
  • Źródło: Gazeta Malborska i Powiśla
Dni Ziemi Sztumskiej 2025: Święto urodzin miasta z koncertami, atrakcjami i magicznym lunaparkiem

Autor: UMiG Sztum

Gwiazdą pierwszego z nich był Skolim, drugiego Paktofonika, a trzeciego KOMBI, Kwiat Jabłoni oraz Manaam. Wieczorami mrok parku nad Jeziorem Barlewickim bardzo urokliwie rozświetlał lunapark, który w tym czasie odwiedził Sztum. Tym razem postawiono na bardzo wysokie urządzenia, w tym diabelski młyn.

(tomm)/Fot. UMiG Sztum



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama