Z sukcesami. W bardzo silnie obsadzonych zawodach, w których uczestniczyło 460 pływaków z 25 klubów, obaj nasi siedemnastolatkowie spisali się doskonale. Dawid, w konkurencji 200m stylem zmiennym, poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy o blisko 5 sekund, z czasem 2:16,64 wywalczył złoto. Do najcenniejszego kruszcu dorzucił brąz w wyścigu w konkurencji 100m stylem klasycznym, w której startował pierwszy raz w tym sezonie, notując doskonały czas 1:09,79. Sławomir z kolei, skupił się w Gdyni na stylu dowolnym. Startował na 100 i 200m, w obu startach zaliczając nowe rekordy życiowe. Pokonując cztery długości krótkiej pływalni w czasie 54,71 wywalczył brązowy medal. Na dwukrotnie dłuższym dystansie z kolei, był co prawda piąty ale czas, który uzyskał (2:02,19) dał mu z pewnością powody do radości. Warto dodać, że wszystkie cztery wyniki obu naszych zawodników to nowe rekordy klubu, co świadczy nie tylko o progresie samych pływaków ale i wzrastającym poziomie klubu. Skromna, dwuosobowa reprezentacja MAL WOPR, w zestawieniu 21 klubów zdobywających medale, z trzema krążkami uplasowała się na miejscu piętnastym.
Reklama
Udany start pływaków MAL WOPR w Gdyni
Niezwykle udany start ma za sobą dwójka pływaków MAL WOPR, którzy ścigali się w Gdyni w minioną sobotę, 4 października. Dawid Patoka i Sławomir Szpaczyński reprezentowali Malbork w zawodach pod nazwą Gdyńskie Delfinarium.
- redakcja
- 13.10.2025 13:01
- Źródło: UM Malbork

Data dodania:
13.10.2025 13:01
PRZECZYTAJ!
Przejdź do kategorii
Edukacja Wypad do miasta Atrakcje Ekologia Wiadomości Społeczeństwo Sport Kultura Gospodarka Inwestycje Ogłoszenia Video Turystyka Felieton Rolnictwo Na sygnale Historia Zdrowie COVID-19 Gdzie się zbadać na COVID-19 #PomagaMY Historia Pomorza Trójmiasto i okolice Pomorze Norda Kaszuby Kociewie Żuławy i mierzeja Powiśle Elbląg i okolice Blogi Polityka Artykuł Sponsorowany PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE ZOBACZ! POLECANE Muzea Izby Pamięci Wystawy Rozrywka Ważne w kalendarzu Dobre rady Wybory Parlamentarne '2023
Reklama
Reklama
Temperatura: 25°C Miasto: Gdańsk
Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 13 km/h
Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol
Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył.
Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu
Autor komentarza: Bob sanders
Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co?
Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu”
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach
Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino
Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie!
Autor komentarza: Agnieszka
Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa.
Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów.
Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze