wtorek, 16 grudnia 2025 15:35
Reklama

25-latek z marihuaną w słoiku

Policjanci ze Zblewa zatrzymali 25-latka, który  posiadał środki odurzające. W trakcie kontroli pojazdu, którym kierował   mieszkaniec powiatu starogardzkiego,  funkcjonariusze ujawnili słoik z   woreczkami strunowymi w których znajdował się susz roślinny w ilości 40 gramów. Mundurowi  przeszukali także mieszkanie zatrzymanego 25-latka, gdzie zabezpieczyli kolejnych   14 gramów suszu roślinnego. Badanie  testerem wykazało, że była to marihuana.
25-latek z marihuaną w słoiku

Do  zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, gdy policjanci po otrzymanej  informacji podjęli kontrolę samochodu marki VW Golf. Z ustaleń funkcjonariuszy  wynikało, że znajdą środki odurzające. Podczas kontroli pojazdu policjanci  znaleźli słoik z zawartością woreczków strunowych, w których znajdowało się 40 gramów suszu  roślinnego. Badanie policyjnym testerem wykazało, że była to marihuana. W  trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 25-latka ujawniono pomieszczenie  służące do uprawy konopi indyjskich oraz 14 gramów suszu  roślinnego. Badanie policyjnym testerem wskazało, że jest to marihuana. 

Interweniujący  policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków  odurzających. Trafił on do policyjnego aresztu. Przeprowadzone czynności oraz  zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie zarzutów. Wczoraj  mieszkaniec gminy Zblewo został przesłuchany.

Za posiadanie i wytwarzanie środków odurzających grozi  kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama