sobota, 13 grudnia 2025 23:16
Reklama

Policjanci poszukują właściciela roweru!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. poszukują właściciela roweru marki KENITE typu miejskiego. Jednoślad zabezpieczyli kryminalni, którzy ujawnili pozostawiony bez nadzoru pojazd.
Policjanci poszukują właściciela roweru!

W dniu 20 września 2015 roku około godziny 5:00 starogardzcy kryminalni zabezpieczyli rower pozostawiony na ulicy Andersa w Starogardzie Gdańskim. Jednoślad nie był zabezpieczony przed kradzieżą, a w pobliżu nie było jego właściciela.

Bliższych informacji w tej sprawie można uzyskać pod nr telefonu: (58) 737-03-27 kom. 571-335-259. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 33 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama