niedziela, 14 grudnia 2025 13:58
Reklama

Kultura i sport - można zgłaszać kandydatury do Kapituły Nagród starosty tczewskiego

POWIAT TCZEWSKI. Do 13 lutego przedłużony został termin zgłaszania kandydatur na członków Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu.
Przypominamy, że mogą to być osoby zgłoszone przez kluby i organizacje sportowe, działające na terenie powiatu tczewskiego, a w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury organizacje i instytucje kulturalne. Pamiętajmy, że każda instytucja lub organizacja ma prawo zgłosić jednego kandydata.
- Datą wiążącą jest termin wpływu wniosku do Biura Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Tczewie przy ul. Piaskowej 2 – informuje Magdalena Olszewska, główny specjalista w Biurze Prezydialnym w Starostwie Powiatowym w Tczewie. - Szczegółowy regulamin pracy obu Kapituł można znaleźć w uchwale Rady Powiatu Tczewskiego z 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu oraz w uchwale Rady Powiatu Tczewskiego z 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 7°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 19 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama