poniedziałek, 15 grudnia 2025 17:31
Reklama

Punkt zamknięty. Gdzie doładować kartę miejską?

– Zawsze doładowywałam kartę miejską w kiosku z gazetami obok kwiaciarni na dworcu PKP – mówi tczewianka. – Teraz nie ma tam takiej możliwości. Dlaczego nie ma żadnej informacji o tym, gdzie mogę to zrobić?
Punkt zamknięty. Gdzie doładować kartę miejską?

Około połowa pasażerów komunikacji publicznej w Tczewie korzysta z karty miejskiej. W ostatnim czasie odebraliśmy dwa sygnały od czytelniczek w kwestii, gdzie ją można doładować.

Jak wyjaśnia Stanisław Smoliński, specjalista ds. zarządzania komunikacją i drogami miejskimi w Urzędzie Miejskim w Tczewie, od początku stycznia br. punkt doładowania karty miejskiej na dworcu PKP mieści się w kiosku z prasą obok punktu gastronomicznego (kebab). Przy wejściu do punktu handlowego na drzwiach jest duża kartka z napisem „karty miejskie”. Zdaniem czytelniczek, informacja o miejscu, gdzie można doładować kartę, powinna być umieszczona na drzwiach wejściowych na dworzec.  


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama