wtorek, 16 grudnia 2025 07:26
Reklama

51 PROJEKTÓW - głosuj co powinno powstać w Tczewie!

51 projektów do budżetu obywatelskiego (w tym 3 połączone) zostało zweryfikowanych pozytywnie. 6 marca rusza głosowanie.
51 PROJEKTÓW - głosuj co powinno powstać w Tczewie!

Mieszkańcy złożyli 68 projektów do budżetu obywatelskiego Tczewa 2015. Po ich weryfikacji pod względem formalnym i merytorycznym, pod głosowanie  poddanych zostanie 51 projektów (w tym 3 połączone), 14 zostało zweryfikowanych negatywnie.

Lista projektów zweryfikowanych pozytywnie znajduje się  TUTAJ

Zgodnie z przyjętym harmonogramem budżetu obywatelskiego, głosowanie rozpocznie się 6 marca i potrwa do 27 marca. Głosować można tradycyjnie i elektronicznie (zobacz: www.bo.tczew.pl )  Do głosowania na zweryfikowane projekty do realizacji w danym okręgu jest uprawniony każdy mieszkaniec tego okręgu, który ukończy 16 lat w 2015 r. i starszy oraz jest zameldowany na jego terenie. Mieszkańcy poszczególnych okręgów są uprawnieni do głosowania na wytypowane projekty dotyczące ich okręgu, z możliwością oddania głosu na więcej niż jeden projekt.

Do 3 kwietnia ogłoszone zostaną wyniki tegorocznego budżetu obywatelskiego.

Więcej szczegółów na www.bo.tczew.pl



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 10 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama