środa, 17 grudnia 2025 22:20
Reklama

Pchli Targ w Tczewie już po raz piąty!

Prezydent Tczewa oraz Fabryka Sztuk serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do odwiedzenia i wzięcia udziału w „Pchlim Targu”, który odbędzie się tradycyjnie na placu Hallera w Tczewie, w pierwszą niedzielę czerwca - w tym roku 7 czerwca.
Pchli Targ w Tczewie już po raz piąty!

To już piąta edycja tej imprezy. Targ będzie trwał od godziny 10.00 do 17.00.  Poza handlem pod chmurką w tym roku można liczyć na szereg atrakcji, wśród nich m.in.: kataryniarz, szczudlarze, żonglerzy, zabawy plenerowe, muzyka na żywo, warsztaty plastyczne i spacery po Tczewie.

 

Co należy zrobić aby zostać wystawcą?

Miejsce na placu można rezerwować poprzez złożenie wniosku – jego formularz jest dostępny w pokoju Nr 51 Urzędu Miejskiego w Tczewie (Wydział Rozwoju Miasta) lub w Biurze Obsługi Klienta w godzinach pracy urzędu, a także na stronie internetowej wydarzenia www.pchlitarg.tczew.pl. Wnioski składamy do 1 czerwca osobiście w Urzędzie (w Wydziale Rozwoju Miasta UM Tczew) lub w wersji zeskanowanej na adres [email protected] lub pocztą na adres Urząd Miejski w Tczewie, pl. Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: -1°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama