środa, 17 grudnia 2025 15:51
Reklama

Uroczyste otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki w Pelplinie!

W minioną niedzielę tj. 6 grudnia br. w Pelplinie miało miejsce uroczyste otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki połączone z obchodami Dnia Świętego Mikołaja. Na otwarcie tegoż pięknego i kolorowego parku wraz z rodzicami przyszły prawdziwe tłumy dzieci.
Uroczyste otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki w Pelplinie!

Na wstępie Patryk Demski burmistrz Pelplina przywitał wszystkich zgromadzonych, po czym serdecznie podziękował całej społeczności lokalnej za ogromne zaangażowanie oraz pomoc w osiągnięciu wygranej Pelplina w konkursie NIVEA. W tym momencie znalazł się również czas, aby podziękować wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do powstania Rodzinnego Parku Rozrywki. Tak też na scenie pojawiły się osoby, dzięki którym nie tylko dzieci, ale także młodzież oraz dorośli, w Rodzinnym Parku Rozrywki będą mogli aktywnie spędzać wolne chwile.

Cała uroczystość obfitowała w liczne niespodzianki, wśród nich można wymienić rozdawane upominki od marki Nivea  (wiatraczki, daszki przeciwsłoneczne oraz balony), wizytę maskotki KFC wręczającą kupony zniżkowe oraz Świętych Mikołajów obdarowujących dzieci cukierkami.  Już na sam koniec otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki Fizjofitka Pani Katarzyna Górna oraz Pan Mateusz Bujanowski zaprezentowali pokaz ćwiczeń, które można wykonywać na naszej nowej siłowni oraz Street  Workout. Po tym jakże entuzjastycznym otwarciu obejrzeliśmy wspaniały pokaz fajerwerków i wraz z wszystkimi uczestnikami udaliśmy się na Targowisko Miejskie, gdzie wspólnie z najmłodszymi oczekiwaliśmy na przybycie Świętego Mikołaja.

Wspaniałą mikołajkową zabawę uczestnikom umilił Zespół Retro the Voice, który przygotował liczne zabawy oraz konkursy dla najmłodszych, a niezwykłym przeżyciem stało się spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przyjechał prosto z Laponii i wręczał dzieciom cukierki. Podczas tej uroczystości zostały również ogłoszone wyniki konkursu „Na najładniejsza ozdobę choinkową”, a wszystkie dzieci biorące udział w tym konkursie otrzymały nagrody.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

09.12.2015 11:41
Piękna sprawa.Żeby jeszcze pan burmistrz wymienił...emerytów na młodych i wykształconych ludzi to byłoby super!!!;;

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Reklama
Reklama
Reklama
zamglenia

Temperatura: 0°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama