Piątek, 12 sierpnia 2022 07:28
WAŻNE!
Reklama
Reklama
Reklama

SLAM w ZAGŁĘBIU. Zobacz pojedynki poetów. Na deser występ muzyczny

Zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki na SLAM POETYCKI w otoczeniu Wisły, mostów i starego miasta. Twórcy-performerzy prezentować będą swoje wiersze na scenie klimatycznego klubu w naszym Zagłębiu Artystycznym.
SLAM w ZAGŁĘBIU. Zobacz pojedynki poetów. Na deser występ muzyczny
Autor: CKiS Tczew

Przepustką do pojedynkowania się są autorskie teksty. Można je mówić z pamięci, czytać, śpiewać, a nawet melorecytować. Liczymy, że przygotujecie ciekawe i pomysłowe performanse. Można używać rekwizytów. Tematyka utworów jest dowolna. Występujący mają do dyspozycji od 3 do 4 minut, w zależności od etapu.

 

Pochwalcie się tekstami i pozwólcie publiczności wybrać te najlepsze!

Zgłoszenia slamerów przyjmujemy na adres e-mail: [email protected] (w temacie należy wpisać „Zgłoszenie na Slam w Zagłębiu”). Karta zgłoszenia i regulamin są dostępne poniżej.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Nagrody:

dla zwycięzcy: 500 zł,

dla półfinalistów: 3 x 100 zł.

 

Droga Publiczności, bez Was impreza się nie odbędzie, więc przybywajcie tłumnie! Otworzymy dla Was Kawiarenkę „Antrakt”, gdzie oferujemy wszystko, co potrzeba, żeby się świetnie bawić. W zamian oczekujemy głosowania na poetów. Pamiętajcie o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników, na imprezie obowiązywać będą regulacje pandemiczne.

 

Wydarzenie uatrakcyjni występ muzyczny.

 

DOJAZD Z GDAŃSKA

Dojazd jest bajecznie prosty - najlepiej wsiąść do pociągu REGIO w kierunku południowym. Czas przejazdu to 20 minut! Dodatkową przyjemnością jest 15-minutowy spacer z Dworca PKP. Ostatni pociąg odjeżdża ok. 22.00.

 

*Regulamin Slam w Zagębiu i Karta zgłoszenia Slam w Zagłębiu – do pobrania w załączonych do informacji plikach poniżej.

 

SLAM w ZAGŁĘBIU

19.03.2022, 19:00

Klub Muzyczny CKiS

Wstęp wolny


Oceń

Napisz komentarz
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Komentarze
Reklama
Reklama