Ulica pozostaje bez oświetlana od minionej wichury. Zgłoszenie zostało przyjęte do realizacji dziś w godzinach porannych. W pierwszej kolejności usuwane są awarie związane z przerwami w dostawie energii w gospodarstwach domowych. – Usługodawca jakim jest Energa Oświetlenie Sp. z o. o. ma za zadanie zajmować się wyłącznie oświetleniem ulic i w tych bardziej newralgicznych miejscach już to oświetlenie zostanie przywrócone – informuje Janusz Karczyński, Naczelnik Wydziału Techniczno – Inwestycyjnego w Urzędzie Miasta. – Mam nadzieję, że oświetlenie na ul. Bp. Dominika zostanie przywrócone.
Awarie oświetlenia miejskiego naprawiane są także na ul. Gdańskiej oraz ul. Traugutta. Część linii energetycznych znajdujących się na terenie miasta jest jeszcze napowietrzna i w związku z tym bardziej narażona na działanie wiatru.
Reklama
Brak oświetlenia ulicy od piątkowej wichury. Trwa usuwanie skutków
Ulica bp. Dominika , która prowadzi na osiedle Łapiszewo oraz Żabno pozostaje bez oświetlanie od ubiegłego piątku. W godzinach wieczornych brak zapalonych latarni utrudnia życie mieszkańcom.
- 13.01.2015 13:00 (aktualizacja 01.04.2023 12:46)

Reklama





Napisz komentarz
Komentarze