środa, 1 lipca 2026 09:39
Reklama

NASZA SONDA: Wyjątkowe i niezapomniane prezenty

Wigilia Bożego Narodzenia tuż tuż. Postanowiliśmy sięgnąć do wspomnień mieszkańców naszego powiatu i zapytać: jaki prezent zapadł im szczególnie w pamięci? Odpowiedzi padały przeróżne. Zobaczcie, jakie prezenty najchętniej wspominali nasi Czytelnicy.
NASZA SONDA: Wyjątkowe i niezapomniane prezenty

Jacek Pauli, Skarszewy
Byłem małym dzieckiem, dostałem aparat do wyświetlania filmów "Ania", stanowiący dzisiaj dla wielu osób niezapomniane wydarzenie z dzieciństwa. Dzisiaj pewnie można porównać to z prezentem w postaci 60" telewizora. Rzutnik, filmy na kliszach z ich wyjątkowym zapachem, były wstępem do obcowania ze sztuką filmową, w tamtym okresie dość ograniczoną.

Karol Skonieczny, Starogard Gdański
Pamietam początek lat ‘90 kiedy na sklepowych półkach zaczęły pojawiać sie nowinki technologiczne. Jedną z nich były gry telewizyjne. Każdy chlopak w tamtych czasach marzyl o commodore lub atari.W tej sprawie nawet napisałem list do Świętego Mikołaja.
Pamietam kiedy po wieczerzy odezwał się dzwonek. Tata otworzył drzwi a tam ,,Gwiazor''. Jaki byłem mile zaskoczony, zadowolony i szczęśliwy, kiedy wyciągnał karton z wymarzoną ,,czarną skrzynką". Mam ją do dziś. Jest w pełni sprawna choć kiklakrotnie miała wymieniane joysticki. Dwadzieścia lat temu z rodzeństwem i kuzynostwem spędzaliśmy całe dnie przy niej. Graliśmy na zmianę. Zdarzało się, że grali dorośli. Przepiękne wspomienia.

Dawid Winiarski, Starogard Gdański
Najbardziej ze wszystkich prezentów gwiazdkowych pamiętam narty. Zwykłe i nieprofesjonalne, ale radości z nich miałem mnóstwo. Teraz już oczywiście leżą gdzieś na strychu i się kurzą, ale wspomnienia pozostały i chyba one są najcenniejszym prezentem gwiazdkowym.




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Temperatura: 16°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 3 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rol Treść komentarza: Ryś - król kociewskich lasów. Oby się mnożył. Źródło komentarza: Jeden z dwustu: Wyjątkowy gość w Bukowinach uchwycony na nagraniu Autor komentarza: Bob sanders Treść komentarza: A Pan M.Morawiecki dawał w takiej sytuacji dotacje do opału. ale Tusk lepszy co? Źródło komentarza: Pellet drogi i praktycznie nie do zdobycia. „Jak tylko się pojawi, znika od razu” Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach Treść komentarza: A to terza będą jeździć do Gdyni do kina Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie! Autor komentarza: wolontariuszka chodzi w białych drewniakach na nogach Treść komentarza: To szkoda że zamykają kino Źródło komentarza: Multikino w Sopocie ogłosiło zamknięcie! Autor komentarza: Agnieszka Treść komentarza: Bardzo inspirujący artykuł 👍 Urządzanie małego salonu fryzjerskiego to spore wyzwanie, ale dobrze zaplanowana przestrzeń, ergonomiczne meble i jasna kolorystyka naprawdę potrafią zdziałać cuda. Świetnie, że zwrócono uwagę na funkcjonalność i komfort pracy – w małym salonie to podstawa. Przy kompletowaniu wyposażenia warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i dobrej jakości meble, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też są praktyczne na co dzień. Ciekawą bazą inspiracji i zakupów jest również 👉 https://getfull.pl, gdzie można znaleźć wyposażenie dobrze dopasowane także do niewielkich salonów. Źródło komentarza: Jak zaaranżować mały salon fryzjerski? Inspiracje i gotowe rozwiązania od polskiej marki Ayala
Reklama