Sprzedał telefon, policji zgłosił napad
Policjanci z komisariatu w Chyloni wczoraj zostali zaalarmowani przez 23-letniego mieszkańca Gdyni o rozboju, którego nieznani sprawcy mieli dopuścić się na jego szkodę. W wyniku przestępstwa sprawcy mieli przemocą zmusić mężczyznę do sprzedaży telefonu i oddania im pieniędzy. Choć według zgłaszającego do przestępstwa miało dojść w poniedziałek, 23-latek postanowił zgłosić to dopiero w środę. Policjanci ustalili jeszcze tego samego dnia, że mężczyzna zgłosił fikcyjne przestępstwo, do rozboju nie doszło, a pieniądze ze sprzedaży telefonu spożytkował na własny użytek. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
30.04.2015 16:50