M.in. dzięki monitoringowi zatrzymano nastoletnich wandali. Sprayem nagryzdali napisy i wulgarne rysunki
Tylko jednego dnia potrzebowali malborscy policjanci, aby ustalić i zatrzymać czterech sprawców aktu wandalizmu na bulwarze nad Nogatem, którzy nanieśli wulgarne napisy i rysunki na chodniku i filarze mostu. Dwaj 20-letni mężczyźni usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia o wartości prawie 7 tys. zł.
21.04.2023 10:06