Ładunki z instalacjami rurociągowymi z Gdańska przepłynęły przez Tczew...
W piątek, 13 stycznia wieczorem oraz w sobotę o godz. 8.00 zobaczyliśmy na przystani nadwiślańskiej w Tczewie barki, transportujące elementy instalacji rurociągowej. Otrzymaliśmy wiele telefonów i próśb o określenie z czym związany jest ten transport. Z potwierdzonego źródła wiemy już, że były to instalacje transportowane dla Orlenu. Prawdopodobnie dla oddziału Orlenu Płock.
16.01.2023 11:57