czwartek, 18 grudnia 2025 10:32
Reklama

Wyjazd integracyjny uczniów - śpiewy, sport i ognisko

Rozpocząć nowy rok szkolny nigdy nie jest łatwo, a już zwłaszcza kiedy przychodzi się do szkoły po raz pierwszy. Nauczyciele z gniewskiej podstawówki postanowili ułatwić ten czas najmłodszym i zorganizowali pierwszakom wyjazd integracyjny.
Wyjazd integracyjny uczniów - śpiewy, sport i ognisko

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Gniewie, wraz z opiekunami z klas V i VI, wyjechali na integracyjne ognisko do leśniczówki w Brodach Pomorskich. Piękna pogoda zachęcała do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Starsi koledzy przygotowali dla pierwszaków konkurencje sportowe, zabawy ze śpiewem i rozgrywki w piłkę. Było też ognisko i zwiedzanie azylu dla zwierząt. Jedną z największych atrakcji była jednak możliwość samodzielnego karmienia niektórych mieszkańców leśniczówki. Maluchy przywiozły bowiem dla podopiecznych azylu dużą skrzynię przysmaków: jabłek, marchewek ziemniaków.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
mgła

Temperatura: 3°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama