poniedziałek, 22 grudnia 2025 04:04
Reklama

Drogi pod bieżącą kontrolą

Rozstrzygnięto przetarg na bieżące utrzymanie dróg i remonty nawierzchni ulic w Tczewie w latach 2013-2014.
Drogi pod bieżącą kontrolą

Do Zakładu Usług Komunalnych wpłynęły trzy oferty. Jako najkorzystniejszą cenowo wybrano ofertę Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego „Profit” z Tczewa. Firma wykona usługę za 1 237 266,27 zł.

- Zgodnie z umową, wykonawca będzie rozpoczynać realizację robót w zakresie bieżącego utrzymania dróg i remontów nawierzchni dróg publicznych i wewnętrznych w Tczewie w latach 2013 - 2014 w oparciu o otrzymane od zamawiającego polecenie, najpóźniej w ciągu dwóch dni od daty otrzymania polecenia (w tym ustnego, telefonicznego), a w przypadkach awaryjnych, stwarzających zagrożenie życia, w ciągu 30 minut po otrzymaniu polecenia – informuje Małgorzata Mykowska, rzecznik Urzędu Miejskiego.

Okres gwarancji dla wykonanych robót wynosi 2 lata na remonty bieżące i cząstkowe dróg oraz 3 miesiące na wykonanie oznakowania poziomego jezdni.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1022 hPa
Wiatr: 4 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama