niedziela, 21 grudnia 2025 20:19
Reklama

Jaki był 2012 rok? Odprawa roczna policjantów

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie odbyła się odprawa służbowa, podczas której podsumowano ubiegłoroczną pracę całej jednostki. W odprawie uczestniczył insp. Krzysztof Zgłobicki Wojewódzkiego z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.
Jaki był 2012 rok? Odprawa roczna policjantów

Spotkanie miało miejsce we wtorek 22 stycznia w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Podczas odprawy służbowej podsumowano wyniki pracy tej jednostki uzyskane w 2012 r. Przedstawiono efekty pracy tczewskiej policji, statystyki działań oraz nakreślono, jak wygląda na naszym terenie przestępczość. Prowadzący spotkanie kom. Sudenis określił również zamierzenia i cele na 2013 r.

Oprócz komendanta powiatowego policji w Tczewie podinsp. Roberta Sudenisa i prokuratora rejonowego Kajetana Gościaka, gościem honorowym odprawy był z-ca kom. wojewódzkiego policji w Gdańsku insp. Krzysztof Zgłobicki, który dobrze ocenił pracę tczewskiej komendy.  - Dziękuję zarówno funkcjonariuszom jak i pracownikom cywilnym za ich wysiłek i zaangażowanie – mół inst.. Zgłobicki.

W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście i pracownicy cywilni na co dzień współpracujących z policjantami m.in.: prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki, burmistrz Gniewu Maria Taraszkiewicz – Gurzyńksa, wójt gminy Subkowy Mirosław Murzydło i członek Zarządu Powiatu Stanisław Ackerman.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama