sobota, 20 grudnia 2025 05:59
Reklama

Kolejna tragedia! 37 - latek zginął pod kołami samochodu

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj wieczorem w Pinczynie. Jadący w kierunku Pałubinka ford potrącił 37-latka. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 
Kolejna tragedia! 37 - latek zginął pod kołami samochodu

Śmiertelny wypadek drogowy z udziałem pieszego. Do zdarzenia doszło  przed godz. 21.00 w Pinczynie na ulicy Pałubińskiej. Skierowani w ten rejon funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji jadący w kierunku Pałubinka ford potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na pasie ruchu. Do zdarzenia doszło w trakcie mijania się dwóch pojazdów. Obrażenia jakich doznał 37-letni mieszkaniec gminy Zblewo okazały się śmiertelne. Wiadomo już, że kierowca forda był trzeźwy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
słabe opady deszczu

Temperatura: 6°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 9 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama