wtorek, 16 grudnia 2025 13:15
Reklama

Pobili przy gminnym sklepie

Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie mieszkańca powiatu. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony trafił do szpitala. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, każdemu z nich grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Pobili przy gminnym sklepie

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego starogardzkiej komendy zatrzymali 27 i 31-latka, którzy są podejrzani o to, że kilka dni wcześniej w jednej z miejscowości na terenie powiatu starogardzkiego pobili mężczyznę. Ofiara została zaatakowana w godzinach wieczornych w okolicy gminnego sklepu. Obrażenia, jakie spowodowali u niej oprawcy były na tyle poważne, że mężczyzna trafił do szpitala.

Zatrzymani minioną noc spędzili za kratami policyjnego aresztu. Wyjaśniane są wszelkie okoliczności tego zdarzenia, napastnicy usłyszeli już zarzuty. Za dokonanie przestępstwa pobicia 27 latek i jego o 4 lata starszy kompan mogą usłyszeć wyrok do 3 lat pozbawienia wolności. (źródło: KPP Starogard Gd.)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu portalpomorza.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
bezchmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Gdańsk

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 11 km/h

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Reklama