Wyrzuciła kocięta przez okno. Znęcała się ze szczególnym okrucieństwem
Kryminalni z komendy w Pruszczu Gd. w czasie wolnym od służby zatrzymali 42-latkę, która wyrzucała małe koty z drugiego piętra bloku mieszkalnego. Jednego kota zabiła, pozostałe zwierzęta przekazano pod opiekę weterynaryjną. Kobieta była nietrzeźwa, miała w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Za znęcanie się nad zwierzętami za szczególnym okrucieństwem grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
29.08.2013 11:29
1