Z "Godnością" pod pomnikiem prezydenta i papieża. "Szczęśliwego 4 lipca"
Środowisko patriotyczne dzisiaj, w rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych, spotkało się pod pomnikiem papieża Jana Pawła II i prezydenta Ronalda Reagana w Gdańsku.
04.07.2013 09:34
1