Groził, że zabije i podpali kiosk. Rozbój dla 2 paczek fajek
31-letni gdańszczanin napadł na dwie pracownice kiosku na Morenie. Mężczyzna grożąc, że je zabije i podpali kiosk, w którym pracują, ukradł dwie paczki papierosów i trzy opakowania środków przeciwbólowych. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.
03.07.2013 12:37